سفارش تبلیغ
صبا
منوی اصلی
وصیت شهدا
وصیت شهدا
لینک دوستان
ویرایش
پیوندهای روزانه
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :14
  • بازدید دیروز :15
  • کل بازدید :101469
  • تعداد کل یاد داشت ها : 545
  • آخرین بازدید : 97/8/24    ساعت : 9:43 ص
مطالب پیشین
آرشیو مطالب
لوگوی دوستان
تدبر در قرآن
آیه قرآن
کاربردی

 

 

زهره طبیب زاده، عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، در رابطه با سخنان مقام معظم رهبری در جمع دانشجویی در خصوص ابتذال کشیده شدن فضای فرهنگی در دانشگاهها گفت: معاونت فرهنگی وزارت علوم در دولت یازدهم به هیچ عنوان اعتقادی به کنترل فضای فرهنگی دانشگاه ها ندارد و حتی اعتقادی به این مسئله ندارد که باید فضای فرهنگی در دانشگاه ها حاکم شود.

 

وی در ادامه با بیان این مطلب که این مسئله را بارها در کمیسیون چه از وزیر قبلی و چه وزیر جدید سوال کرده ایم، گفت: فیلم های بسیار نامناسبی از جلسات رقص و پایکوبی مختلط دختران و پسران تحت عنوان جشن فارغ التحصیلی با اجرای موسیقی زنده به کمیسیون آموزش گزارش شده است و در این زمینه  وزیر و معاون فرهنگی وزیر را به کمیسیون دعوت کرده ایم و تصاویر پایکوبی دانشجویان را به آنها نشان داده ایم حتی تصاویر افرادی که خود را به شکل شیطان پرستان و نمادهای فرقه شیطان پرستی درآورده و عکس یادگاری گرفته بودند را دیدند و باید گفت وزیر علوم کاملا از این اقدامات مطلع است.

 

طببب زاده در ادامه به سفر دانشجویان به ایتالیا اشاره کرد و اظهار داشت: دو هفته پیش توسط یکی از دانشگاه ها اردویی مختلط تحت عنوان اردوی علمی در ایتالیا برگزار می‌شود. که گزارش این سفر به کمیسیون رسید و وضعیت نابهنجار  آن سفر توضیح داده شد. وزیر و معاونان مربوطه نیز در جلسه بودند اما متاسفانه تنها کاری که معاونت فرهنگی این وزارتخانه این روزها انجام می دهد محدود کردن بسیج دانشجویی است.

 

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بیان داشت: تشکل‌های دانشجویی معتقدند دولت شدیدترین مضیقه ها را علیه آنها در دانشگاه ها اعمال می کند اما از سوی دیگر دست گروه های ملحد و معاند و کسانی که در ترویج اباحه گری در دانشگاه ها تلاش می کنند را باز می گذارد. این افراد به بهترین نحو حمایت می شوند و در دانشگاه دفاتری همچون دفاتر موسیقی و مجمع موسیقی و انجمن موسیقی و ... در حمایت از آنها وجود دارد اما دریغ از اینکه هزینه اندکی برای سفر علمی، پژوهشی و یا زیارتی داده شود.

 

وی با تأکید بر این مطلب که کانون های نشر موسیقی سرگرمی و ابتذال در دانشگاه وجود دارد، اذعان داشت: وزارت علوم از این کانون ها حمایت مالی می کند، اما از دفاتر تشکل‌های انقلابی کوچک ترین حمایتی نمی شود. امکاناتی که تا پیش از این از سفرهای زیارتی می شد اطلاع داریم که دیگر همین امکان هم در بسیاری از دانشگاه ها قطع شده است که دیگر حتی توانایی بردن سفرهای زیارتی به مشهد مقدس را هم ندارند بنابراین ما از وزیر سوال کرده ایم وزیر هم با وجود آنکه تمام این تصاویر از جمله تصاویر مبتذل بی حجابی و رقص و پایکوبی را مشاهده کرده اما همه آنها را انکار می کند.

 

طبیب زاده گفت: پس از مشاهده رقص و پایکوبی دانشجویان در دانشگاه وزیر صراحتا اعلام کرده که اینها دروغ است با وجود اینکه تمام مدارک و تصاویر آن را مشاهده کرده است وقتی حامیان فتنه آزادانه در دانشگاه های مختلف سخنرانی می کنند و در روز عاشورا سوت و دست می زنند طبیعی است چنین دولتی برای جوان های مومن و انقلابی محدودیت ایجاد کند و برعکس افرادی که فساد را ترویج می دهند آزادانه بگذارد.

 

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس در ادامه به جلسه دو هفته قبل کمیسیون آموزش و تحقیقات اشاره کرد و بیان داشت: در دو هفته قبل در کمیسیون آموزش و تحقیقات گزارشی از خوابگاه دختران دانشگاه تهران به وزیر محترم ارائه دادم که به هیچ وجه مسائل فرهنگی در خوابگاه دانشگاه تهران رعایت نمی شود. وضعیت نامناسبی در خوابگاه دانشجویان دختران دانشگاه تهران وجود دارد به نحوی که مردان نامحرم به راحتی در مسیرهای اصلی دانشگاه رفت و آمد می کنند و هیچ گونه کنترلی روی حضور نامحرم در فضای خوابگاه وجود ندارد و حراست دانشگاه تهران در جلوگیری از این گونه اقدامات هیچ اقدامی انجام نمی دهد.

 

 طبیب زاده در خاتمه تصریح کرد: عکس هایی از خوابگاه دانشجویی را  که البته ابا داشتم که آنها را به وزیر نشان دهم اما نشان دادم از وی خواهش کردم تا آنها را در اختیار کارشناسان خانم قرار دهند که در این تصاویر دختران با بدترین پوشش در فضایی که مردان به راحتی از آنجا عبور و مرور می کنند، با این حال هیچ گونه بازخوردی نداشته است

      

افسران - این حسین کیست که عالم همه دیوانه ی اوست…؟

      

کم‌دقتی رسانه‌ها در تنظیم خبرها مخصوصا انعکاس سخنرانی‌ها؛ سرانجام صدای استاد رحیم‌پور را نیز درآورد. استاد حسن رحیم‌پور ازغدی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه‌ی این هفته‌ی تهران، با اشاره به عملکرد نه چندان حرفه‌ای برخی از رسانه‌هایی که او آن‌ها را «خبرگزاری‌های حزب‌الهی»‌ می‌نامید؛ از نحوه‌ی پوشش صحبت‌هایش که گاها منجر به تغییر ماهیت سخنان و جابجایی مفهومی آن می‌شود گلایه کرد. رحیم‌پور گفت: "رسانه‌های طرفدار انقلاب غالبا آموزش ندیده‌اند ... اینان ناآگاهانه تیترهای خلاف می‌زنند."

 

این گلایه‌ی رحیم‌پور از رسانه‌های ارزشی البته تمام حرف او نبود. وی به گروه دیگری از رسانه‌ها نیز پرداخت؛ رسانه‌هایی که با غرض‌ورزی، به عمد و با هدف و برنامه قبلی، اخبار را تحریف کرده و به سود منافع باندی و حزبی خود تغییر می‌دهند. او در تشریح نحوه‌ی عملکرد رسانه‌های تحریف‌کننده که آنها را «توپخانه‌های دشمن که از داخل کشور شلیک می‌کنند» نام‌گذاری کرده؛ خطاب به شنوندگان می‌گوید: "خواهشم این است که به عرایضم توجه جدی شود؛ با برخی رسانه های کلاهبردار که دائم عرایض من را تقطیع می کنند کاری ندارم چرا که از فردا در برخی سایت ها  مطالبی خلاف واقع به نقل از من نقل خواهند کرد."

 

رحیم‌پور تاکید کرد که "برخی سایت ها و خبرگزاری های داخل هم جهت با رسانه‌های دشمن هستند ... این رسانه‌ها در هماهنگی کامل با رسانه‌ها و سیاستمداران غرب اقدام به تخریب مسئولان نظام می‌کنند. آنان جملات تحریف شده و گزارش‌های غلط از مواضع انقلاب و انقلابیون می‌زنند. مصداق تحریف سخنان مسئولان، بنده هستم که هرگاه در نماز جمعه یا دیگر جاها صحبت کردم 90 تا 95 درصد سخنانم را تغییر داده یا تحریف می‌کنند و جملات خود را می‌زنند." این گروه از رسانه‌ها در تقسیم‌بندی رحیم‌پور «رسانه‌های ضدارزشی و غیرخودی» نام می‌گیرند.

 

اگرچه سخنان از سر درد استاد ازغدی که بخشی از آن به نوعی یک نقد درون گفتمانی بوده و بی شک جای بررسی، تامل و دقت بسیار زیادی از سوی «خبرگزاری‌های ارزشی و حزب‌الهی» دارد؛ اما این صحبت‌ها خود به بستری برای آشکار شدن خط انحرافی برخی روزنامه‌ها و سایت‌های داخلی تبدیل شده است. گروهی از رسانه‌های مدعی اصلاح‌طلبی در شماره‌ی روز شنبه‌ی خود با برجسته‌سازی آن بخش از آسیب‌شناسی رحیم‌پور که بی‌دقتی برخی رسانه‌های ارزشی را منجر به بی‌اعتمادیش دانسته بود؛ با ذوق‌زدگی تیتر «به خبرگزاری‌های حزب‌الهی اعتماد ندارم» را با فونت درشت برای صفحه‌ی نخست خود برگزیدند.

 

ذوق‌زدگی عجیب این روزنامه‌ها از انتقاد دلسوزانه‌ی استاد رحیم‌پور از خودی‌ها، در واقع مهر تاییدی است بر آن‌چه آگاهان بارها و با توسل به شواهد و مدارک نسبت به آن هشدار داده بودند «هم‌صدایی روزنامه‌ها و سایت‌های زنجیره‌ای با ضدانقلاب»! مدت‌هاست که بسیاری از ناظران عرصه‌ی سیاسی کشور به این باور رسیده‌اند که رسانه‌های این جریان منحرف فکری داخلی، نه تنها در راستای اهداف انقلاب فعالیت نمی‌کنند بلکه عملکرد آنان تکمیل کننده‌ی پروژه‌ی جنگ روانی دشمن در درون کشور است. تیترهای ناشی از ذوق‌زدگی این رسانه‌ها درخصوص گلایه‌ی استاد رحیم‌پور از رسانه‌های ارزشی عملا اعلام این حقیقت توسط رسانه‌های زنجیره‌ای مدعی اصلاح‌طلبی است که «ما ضدارزشی هستیم»!

 

ضد ارزشی‌ها همان‌هایی هستند که استاد رحیم‌پور آنان را «توپخانه‌ی داخلی دشمن» و «تحریف کننده‌ی اخبار» آن هم با اهداف و اغراض باندی، می‌نامد. با این وصف عجیب نیست اگر این روزنامه‌ها و سایت‌ها با عدم امانت‌داری و تقطیع سخنان رحیم‌پور، از میان سخنرانی یک‌ساعته‌ی او که تماما روشنگری علیه این توپخانه‌های داخلی دشمن بود؛ تیتر «به خبرگزاری‌های حزب‌اللهی اعتماد ندارم» را به دست آورده باشند. تیتری که کیلومترها از جان‌مایه‌ی سخنان استاد فاصله دارد.

 

شاید همین ضدارزشی بودن ایشان که خود ناخواسته و از روی هیجان‌زدگی به آن اشاره کرده‌اند، عاملی است که این رسانه‌ها را به «اتوبانی برای نفوذ دشمن» و ابزاری برای جاسوسی ایشان بدل کرده است، همانگونه که رحیم‌پور هشدار می‌دهد: "من مطمئنم از میان همین کلاهبرداران رسانه‌ای ده سال آینده جاسوس بیرون می‌آید چون ابتدای انقلاب هم همین کارها را می‌کردند و بعد معلوم شد با لانه جاسوسی در ارتباط بودند و حقوق می‌گرفتند." و همانطور که رهبر انقلاب اسلامی سال‌ها پیش نهیب زدند که «برخی روزنامه‌ها پایگاه دشمن هستند».

 

 

 

      

افسران - دست خالی روحانی در شکایت از استاد حسن عباسی : اسناد 400 صفحه ای مذاکرات حسن روحانی با فردی اسرائیلی را به دادگاه ارائه دادیم و دادگاه حکم تبرئه ما را صادر کرد / در نهایت مشخص شد که آقایان مذاکرات ویژه ای انجام داده اند

دست خالی روحانی در شکایت از استاد حسن عباسی : اسناد 400 صفحه ای مذاکرات حسن روحانی با فردی اسرائیلی را به دادگاه ارائه دادیم و دادگاه حکم تبرئه ما را صادر کرد / در نهایت مشخص شد که آقایان مذاکرات ویژه ای انجام داده اند

استاد حسن عباسی در پاسخ به سوال خبرنگار پایگاه 598 در خصوص شکایت دولت یازدهم از ایشان بخاطر افشای مذاکرات حسن روحانی در سال 1365 با فردی اسرائیلی و حکم دادگاه در خصوص این شکایت اظهار داشت که دادگاه حکم تبرئه ام را صادر کرد.

این استاد علوم استراتژیک بیان داشت: زمانی که این بحث را مطرح نمودیم پیش بینی کردیم که دو احتمال وجود دارد. اولین احتمال این بود که اگر مقامات دولتی این مذاکره را تکذیب کنند ما به دهان اسرائیل زده ایم و آنها را محکوم می‌کنیم که چرا چنین شایعه ای را منتشر می‌کنید و احتمال دوم این که اگر دوستان این اظهارات را تکذیب نکنند مشخص می‌شود که قضیه ای وجود دارد که متاسفانه اتفاق دوم رخ داد.

عباسی افزود: آنان به جای تکذیب کردن این موضوع آن را نشر دادند و سایت‌های هم سو با دولت سر و صدایی راه انداختند و در نهایت شکایت کردند. در ماه رمضان به دادگاه رفتیم و اسنادی را که در اختیار داشتیم ارائه دادیم. اسناد ما حدودا شامل 400 صفحه به زبان‌های عبری، عربی، انگلیسی و فارسی بود و در نهایت دادگاه حکم به تبرئه ما داد.

رییس اندیشکده یقین در پایان خاطر نشان کرد: من هنگامی‌که صحبت می‌کنم به صورت همزمان اسناد آن بر روی پرده ارائه می‌شود در حالیکه دوستان فکر می‌کردند ما بدون سند و مدرک صحبت می‌کنیم و در نهایت مشخص شد که آقایان مذاکرات ویژه ای انجام داده اند!

      

افسران - سردار سپاه عشق؛ تاریخ به احترامت خواهد ایستاد...

      
   1   2      >